KIM JESTEŚMY?

SILESIAADDICT
…jest organizatorem wyjazdów narciarsko – snowboardowych w Polsce i za granicą jak również sklepem, serwisem i największą na Śląsku wypożyczalnią sprzętu zimowego. U nas mają Państwo możliwość kupienia sprzętu zarówno nowego jak i używanego lub skorzystania z wypożyczalni mogącej wyposażyć nawet kilkudziesięcioosobowe zorganizowane grupy podczas organizowanych wyjazdów.

Nasza wypożyczalnia cieszy się ogromną popularnością na rynku lokalnym, z każdym dniem poszerzając rzeszę odbiorców poza teren śląska.

Kadra SILESIAADDICT to osoby mające kilkunastoletnie doświadczenie w branży sportów zimowych jak i organizacji wypoczynku zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Dla nas to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, z pomocą której chcemy zarażać wszystkich aktywnym spędzaniem wolnego czasu i przekazywać swoje bogate doświadczenie podczas organizowanych przez nas szkoleń czy służyć pomocą przy doborze odpowiedniego sprzętu.

W związku z dodaniem do programu Igrzysk olimpijskich w Sochi 2014 3 dyscplin freestyle’owych: Slopestyle Freeski, Slopestyle Snowboard, Halfpipe Freeski, zdecydowaliśmy się na dystrybucję znanej Francuskiej freestylowej marki APO na terenie kilku europejskich krajów (Czechy, Słowacja, Ukraina, Słowenia, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja).
APO, dzięki dużemu finansowaniu, rozwija się również bardzo mocno globalnie i zapewnia dodatkowo promocję w mediach ogólnoświatowych. Udało nam się wykupić najlepszych krajowych riderów, zarówno z dziedziny freeskingu jak i snowboardu. Organizujemy zawody, eventy, nagrywamy filmy i edity. Podczas gdy inne firmy ograniczają budżety marketingowe, my inwestujemy w reklamę, tak aby świadomość o marce dotarła do każdego.

Z myślą o Państwa oczekiwaniach przygotowaliśmy również szeroką ofertę wyjazdów zimowych w korzystnych cenach. Chcąc zapewnić obsługę na najwyższym poziomie staramy się, aby nasze obiekty kwaterunkowe były położone w jak najdogodniejszych lokalizacjach, zapewniając dodatkowe atrakcje po nartach np. basen, dyskoteki, restauracje, kina, atrakcje dla dzieci.
Dodatkowo na każdym naszym wyjeździe zapewniamy możliwość testowania najnowszych modeli nart i snowboardów, organizujemy zawody i konkursy .

Konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość oferowanych usług to nasza wizytówka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która jest na tyle zróżnicowana, że zaspokoi wymagania zarówno wytrawnych narciarzy i snowboardzistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki na stoku.